Recrutări [H] - Alătură-te echipei noastre

Moderators: Super Game Master, Game Developer, Game Master

robertus12

12 Jul 2020, 21:31

Nume în joc:Robertus
Prenume:Robert
Vârstă:16
Adresă de Discord (obligatoriu)*:robertus#7278
Minute petrecute pe joc:21k minute pe pvp 16k minute pe pvm.
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):minim-cam 5 ore/zi maxim 20 ore/zi.
Scurtă descriere:Sunt un baiat sociabil si rabdator care incearca sa ajute pe cat poate jucatorii noi de pe aces server.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Da,deoarece am zis ca dau aici pe acolo.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Fiindca vorbesc limba engleza, consider ca sunt destul de activ, cunosc destul de bine serverul si imi place sa ajut comunitatea cat de mult posibil.
FrozeN1

13 Jul 2020, 02:19

Nume în joc:FrozeNq
Prenume:Florin
Vârstă:22
Adresă de Discord (obligatoriu)*:FrozeN#0695
Minute petrecute pe joc:18k
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):De la 11:00 Seara pana la 03:00/ Dimineata de la 11:00 la 13:00 dupa amiaza
Scurtă descriere:sunt Salut sunt o persoană liniștită, implicată și de caterincă.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Pentru că îmi place să ajut playerii, răspund în permanență la întrebări legate de joc, dar îmi lipsește gradul și pentru că am ceva timp petrecut pe metin.
Yrvin3

14 Jul 2020, 15:05

:Nume în joc: Skrum
:Prenume:Alexandru
:Vârstă::26 Ani
:Adresă de Discord::Yrvin#8921
:Minute petrecute pe joc::10000
:Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):8-15 ore,De dimineata de la 8 pana la 11-12 seara
:Scurtă descriere::Ma numesc Cristi, am 26 de ani si Locuiesc in Reșita,sunt o persoană activă, Răbdatoare,cu simtul umorului in unele cazuri,Serioasă,Ambitioasă,Punctuală,Cu energie pozitivă,Imi place sa ajut lumea căt de mult pot si cum pot
:Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
:De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Chiar si acum, cand nu sunt helper, ajut jucatorii incepatori care imi trimit mesaje,Consider ca sunt potrivit deoarce am o vechime de 11 ani în acest joc . Cunosc acest server intre 90% si 100%.Răspund în permanență la întrebări legate de joc. Aștept cu nerabdare raspunsul la aceasta cerere
ThecM

17 Jul 2020, 22:23

Nume în joc: ThecM
Prenume: Andrei
Vârstă: 20
Adresă de Discord (obligatoriu)*: ThecMan#4675
Minute petrecute pe joc: 25k (pe respectivul cont, 90k total pe toate caracterele)
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): 6-7 ore ( poate si mai mult), in jur de la 12:00 ziua pana seara tarziu la 23:00 sau mai mult depinde de zi.
Scurtă descriere: Sunt un baiat rabdator, sunt foarte mult online ca lucrez in IT si foarte mult timp liber, ajut foarte mult, nu imi place sa creez probleme sau sa deranjez pe cineva, sunt scurt si la obiect.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu am avut niciodata si nici nu doresc.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Am multa rabdare, sunt foarte mult timp online chiar si noaptea tarziu/dimineti, Joc de aproximativ un an, cunost jocul destul de bine, cat si la pvm si pvp, ajut mereu si oricand cu cea mai mare placere. Afk nu stau deloc, daca am ceva treaba 10/20 min, ies si reintru dupa, raspund rapid la PM-uri, Cunosc foarte bine limba engleza, pot ajuta orice player, si cam atat.
sunflowerMDFK

18 Jul 2020, 11:35

Nume în joc: sunflowerMDFK
Prenume: Dragos
Vârstă: 18
Adresă de Discord (obligatoriu)*: sunflowerMDFK#3303
Minute petrecute pe joc: 6,2 sau 6,3k nu stiu sigur
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): 2 - 3 , chiar si mai mult pe zi
Scurtă descriere: baiat serios , temperamental
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: nu am avut
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: deoarece pot ajuta playeri cu toate probleme ce le au
Damonu

26 Jul 2020, 07:02

Nume în joc: Damonu
Prenume: Dan
Vârstă: 22 Ani
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Grimmy#4658
Minute petrecute pe joc: 7741
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): 10H
Scurtă descriere: Am rabdare , stiu engleza la un nivel converational am avut servere de metin2 , am fost helper pe mai multe servere , am fost in staff pe mai multe servere stiu foarte multe comenzi chiar si de gm..
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Block - Chat . Vorbit Vulgar
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Nu sunt mai bun decat celelalte persoane ,dar sunt perfect.
Kwen
Administrator
Administrator

27 Jul 2020, 00:15

Recrutările sunt închise. Helperii aleşi sunt disponibili pe joc, mulţumim!
Image
Locked