Cerere de unban.

Locked
User avatar
dstestefan112
Posts: 1
Joined: 31 Jan 2022, 06:22

Numele caracterelor blocate: S3XySh0T ( cred )
Numele de audentificator: dstestefan112 ( Ca sa fie mai usor )
Solicit următoarele argumente/dovezi din partea echipei de joc: Stiu motivul banului meu...
Am facut si eu un mic shop cu 5-6 iteme cu numele : Caut chestii Nilleya2 lasati privat ( CEVA GEN ) , nu m-am gandit ca fac o asa mare crima INCAT sa ma trezesc pe ban pe cont...
Nu am vrut sa fac absolut nici o reclama la alt server, doar ca sunt jucator antic de Rodnia si noile chestii ma cam bat....
Nu am vrut sa fac reclama si doar sa ma apuc si eu de un alt server cu un start frumos... ( Unu vine, altu pleaca ) Nu inteleg care-i faza de da-ti ban-uri... Chiar nu va ganditi ca in timp ce unu vechi se lasa, vine altu NOU DAR ! Exista un DAR FOARTE MARE, CARE ARE UN START BUN SI FRUMOS de-l face sa ramana de drag pe server. ( Asta-i strict parerea mea, sper sa nu va OFENSEZE si acest fapt... ) Imi place sa fiu sincer ca nu folosesc nimic daca pup in cur sau ma milogesc pentru niste lucluri virtuale...
Daca se poate si aveti placerea doresc si eu sa fiu debanat... Las la aprecierea voastra. ( Nu am sa mai fac shop / etc ) Am sa dau clasic exact cum este voie ( Dau ACOLO pe AICI ) Ca sa fie toata lumea multumita.
Va multumesc anticipat si o zi / seara frumoasa sa aveti.
Hayo
Super Game Master
Super Game Master
Posts: 315
Joined: 30 Aug 2021, 23:39

Salut,

Esti debanat acum , data viitoare vei primi ban pentru o perioada mult mai lunga pentru acest gen de fapte.

Toată stimă,
Echipa Rodnia.
Locked