[HELPER TEAM] Recrutări - Rodnia 2

User avatar
cuculet
Posts: 2
Joined: 17 Feb 2019, 15:18

Nume Joc: CucuZeu
Prenume:Madalin
Vârstă:14
Adresă de Discord (obligatoriu)*:CucuZeu#0570
Minute petrecute pe joc:25000+
De cât timp liber dispui (pentru joc + interval orar):Pot sta peste 5 ore pe zii
Alte cuvinte: sunt o persoana calma,rabdatoare etc
User avatar
Catalin422
Posts: 1
Joined: 20 Feb 2019, 23:19

Nume în joc: oColaRece
Prenume: Catalin
Vârstă: 22
Adresă de Discord (obligatoriu)*: catalin#8135
Minute petrecute pe joc: 16 k
De cât timp liber dispui (pentru joc + interval orar): 2-3 ore dimineata , dupa ora 6 seara inca 4/6 ore
Alte cuvinte: cunosc limba engleza doar putin , italia la perfect , vreau sa ajut sv sa se extinda sa se apuca cat mai multi playeri , sa ajut plaieri mai ales cei incepatori ca sa nu plece alte sv , raspund la orice pm si sunt o fire rabdatoare
User avatar
xSCANDAL-BADIDOL
Posts: 1
Joined: 15 Mar 2019, 22:06

Nume în joc:BADIDOL
Prenume:Alex
Vârstă:25
Adresă de Discord (obligatoriu)*:xSCANDAL#7747
Minute petrecute pe joc:5123 (doar ce am descoperit serverul,aproximativ o saptamana si cateva zile )
De cât timp liber dispui (pentru joc + interval orar):In principiu minim 8 ore(chiar si 10-12)
Alte cuvinte:Salutare,ma numesc Alex,am 25 de ani si sunt din Lugoj(Judetul Timis),o fire sociabila,deschisa spre noi provocari,imi doresc sa fiu helper pentru ca imi place foarte mult serverul si imi doresc sa ajut la randul meu asa cum pot si cat pot,toate cele bune :D.
User avatar
Speak
Posts: 1
Joined: 15 Mar 2019, 22:11

Nume în joc: Speak
Prenume: Nunio
Vârstă: 15 ani.
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Speak#5607
Minute petrecute pe joc: 6000, dar joc de 2 saptamani si cunosc in proportie de 90% serverul.
De cât timp liber dispui (pentru joc + interval orar): Momentan am destul timp de joc, petrec in medie 5-6 ore pe zi. Intervalul orar in care joc este 8:00 - 13:00 si 18:00 - 24:00.
Alte cuvinte: Multumesc pentru timpul acordat pentru a imi citi aplicatia :)
User avatar
K3r0S3x
Posts: 3
Joined: 10 Mar 2019, 20:31
Location: Bistrita

Nume în joc: K3r0S3x
Prenume: Daniel
Vârstă: 19
Adresă de Discord (obligatoriu)*: K3r0S3x#7435
Minute petrecute pe joc: https://imgur.com/a/H6oTGqX
De cât timp liber dispui (pentru joc + interval orar): N-am un program stabil,cand ies de la facultate pot sa joc si sincer sa fiu n-am un program incarcat,avantajul pe care cred ca-l am e ca pot sta si noaptea.
Alte cuvinte: Am observat ca se cere limba engleza obligatoriu si in legatura cu asta n-am probleme. Strictul necesar,iar cu celelalte limbi.. doamne ajuta.
User avatar
NarutoOwO
Posts: 24
Joined: 15 Mar 2019, 23:08
Location: Bucuresti

Nume în joc: NarutoOwO
Prenume: Alex Florin
Vârstă: 22
Adresă de Discord (obligatoriu)*: ZED^^#5793
Minute petrecute pe joc: 20750+
De cât timp liber dispui (pentru joc + interval orar): Programul meu este reprezentat de 2 orare de interval atat dimineata cat si seara. Dimineata dispun de intervalul orar 09-12 iar seara 18-24.
Alte cuvinte: Sunt o fire comunicativa si doresc sa evoluez in echipa stafului. Sunt implicat si intr-un proiect pe youtube alaturi de ArabulYT, intitluat Arabul si Chinezul. Consider ca am ajutat playeri atat straini si romani. Vorbesc Spaniola si engleza nivel C1 (Avansat) , iar facultatea de Litere cred ca reprezinta un avantaj in comunicarea cu oamenii si pot dispune de timp pentru a putea oferii informatii si in mediul social-media despre evolutia serverului Rodnia si as putea creea diferite slogane care sa prinda la public pentru cresterea popularitatii servarului.

P.S Mult succes tuturor va doresc.
[youtube]https://youtu.be/S-wSOdZPKhk[/youtube]
User avatar
Amidamarul
Posts: 4
Joined: 22 Feb 2019, 11:20

Name in the game: Amidamarul
First name: Ionut
Age: twenty one years old
Discord Address(mandatory)*: AlexTdr#4572
Minutes on the game:https://imgur.com/huvFAeX
How much free time do you have(time slot game): I’m online at least ten hours a day
Time slot: 12:00-02:00
Other words: I would like to help the staff in any problem, i am willing to answer any player to any game related questions!
https://imgur.com/Yj2gRLs
Thank you! 💋
Last edited by Amidamarul on 16 Mar 2019, 00:32, edited 1 time in total.
User avatar
MacoHERE
Posts: 1
Joined: 16 Mar 2019, 00:17

Nume în joc: MacoHERE
Prenume: Andrei
Vârstă:Anul acesta fac 18 ani in 17.09 sunt din 2001
Adresă de Discord (obligatoriu)*: MacoHERE#4885
Minute petrecute pe joc: 7k+
De cât timp liber dispui (pentru joc + interval orar):Minim 6 ore pe zi 14/15/16/17:00+. In weekend de dimineata pana seara
Alte cuvinte: Sunt o fira calma, cu nervi de otel, si cu spirit de munca in echipa, am rabdare cu toti playerii, cu toate nevoile lor, + sunt gata sa-mi indeplinesc orice cerinta, si sa imi insusesc orice responsabilitate. Si.. mi-ar face mare placere sa fac parte din echipa RODNIA2
Last edited by MacoHERE on 17 Mar 2019, 01:37, edited 3 times in total.
User avatar
DLGx1234
Posts: 1
Joined: 16 Mar 2019, 00:54

Nume în joc: DLG
Prenume: Razvan
Vârstă: 18 ani si 9 luni
Adresă de Discord (obligatoriu)*: razvan.madalin16#4240
Minute petrecute pe joc: https://imgur.com/7BfmcZC
De cât timp liber dispui (pentru joc + interval orar): De la ora 20:00 pana pe la ora 1-2 dim , cat in weekend aproape toata ziua.
Alte cuvinte: Sunt o persoana rabdatoare si intelegatoare, dornic sa raspunda la intrebarile adresate pe joc.
Cunosc limba engleza si limba spaniola.
User avatar
Petru
Posts: 84
Joined: 04 Feb 2019, 12:00
Location: Rodnia2
Contact:

Nume în joc: Petru
Prenume: Petru
Vârstă: 18
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Petru#4368
Minute petrecute pe joc: 18013 ( 300.2 ore )
De cât timp liber dispui (pentru joc + interval orar): 16:00- 22:00
Alte cuvinte: Mult succes!
Image
Locked