Aplicari pentru Helper

User avatar
Andrew
Posts: 1
Joined: 18 Jan 2019, 15:01

Nume joc:Anr
Timp jucat:1160/Tinand cont ca lucrez
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: Dupa serviciu imi petrec majoritatea timpului la pc
Varsta: 23
De ce vreau sa fiu Helper: Imi place sa ajut lumea, sunt o fire deschisa si imi place sa ma fac placut si sa fac jocul sa fie mai placut ajutand cu informatii playerii care am nelamuriri. Bine-inteles ca pot ajuta si cu detectarea bugurilor, etc..
Nu vreau sa scriu romane aici, eu cred ca asta este esentialul si e de ajuns sa sti sa te faci placut si sa faci si pe altii sa se simta bine in prezenta ta sau oferindule niste informatii utile legate de server.
Cu respect Anr.
Just Simply ;)
User avatar
PUNKS
Posts: 1
Joined: 18 Jan 2019, 15:42
Location: Suceava

Nume joc: PUNKS
Timp jucat: 600 doar pe un cont,dar mai am şi altele.
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: Am timp destul :d
Varsta: 18
De ce vreau sa fiu Helper: Consider că 10 ani de metin2 îşi spun cuvântul,îmi place să ajut playerii ajutând astfel la dezvoltarea acestei comunităţi :d. Chiar dacă minutele nu mă recomandă,este timp pentru toate. Am avut helper pe mai multe servere cunoscute(nu dau nume). Limba română o stăpânesc la perfecţie,ceea ce poate fi un plus :p
Last edited by PUNKS on 20 Jan 2019, 09:27, edited 2 times in total.
User avatar
Naatsoe
Posts: 1
Joined: 18 Jan 2019, 16:31

Nume joc: Naatsoe
Timp jucat: 2322 Minute
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: 7/8
Varsta: 19 ani
De ce vreau sa fiu Helper: Doresc sa fiu Helper deoarece vreau sa ajut jucatorii acestui server. Nu zic mai multe. :D
User avatar
Destiny
Administrator
Administrator
Posts: 924
Joined: 14 Jan 2019, 01:12
Location: Neversea
Contact:

Mâine vom realege Helperi !
Blessed by the Heavens!
User avatar
RicardoKING
Posts: 2
Joined: 18 Jan 2019, 21:28

Nume joc:RicardoKING
Timp jucat:800
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc:Pot sta intre 4-8 ore
Varsta:16 ani
De ce vreau sa fiu Helper:Nu ma deranjeaza sa raspund la pm-uri, chiar daca cate odata sunt intrebari care nu au treaba cu jocul, vreau sa tratez pe toti in mod egal.Din punctul de vedere al experientei mele pe serverul vostru pot spune ca joc din primul minut de server si am dobandit destule . In concluzie, consider ca sunt potrivit pentru gradul de helper
User avatar
RicardoKING
Posts: 2
Joined: 18 Jan 2019, 21:28

RicardoKING wrote: 18 Jan 2019, 21:37 Nume joc:RicardoKING
Timp jucat:800
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc:Pot sta intre 4-8 ore
Varsta:16 ani
De ce vreau sa fiu Helper:Nu ma deranjeaza sa raspund la pm-uri, chiar daca cate odata sunt intrebari care nu au treaba cu jocul, vreau sa tratez pe toti in mod egal.Din punctul de vedere al experientei mele pe serverul vostru pot spune ca joc din primul minut de server si am dobandit destule . In concluzie, consider ca sunt potrivit pentru gradul de helper :mrgreen: :geek: :ugeek: :ugeek:
User avatar
element
Posts: 1
Joined: 19 Jan 2019, 10:29
Location: topile
Contact:

Nume joc: xDRAG0S
Timp jucat:580 minute
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: 3 - 4 ore
Varsta: 17 ani
De ce vreau sa fiu Helper: vreau sa ajut playeri noi care nu se descurc
User avatar
Karum
Posts: 1
Joined: 19 Jan 2019, 20:10

Nume joc: Karum
Nume Real : Al-Ramahi Karam
Timp jucat: In jur de 6000-7000
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: In jur de 4-5 Dupa sesiune poate mai mult.
Varsta: 21
De ce vreau sa fiu Helper: Sunt cateva calitati care ma recomanda intr-a fi un helper desavarsit, am mai activat ca aceasta functie si mi-a adus multa placere. Sunt foarte sociabil in ceea ce consta jocul cat si subiecte diverse, destul de implicat si atent la detalii. Tind sa cred ca orice player are dreptul la cunostintele pe care noi cu timpul le-am dobandit jucand acest joc, desigur pot garanta valabilitatea mea pe acest server, vreau sa iau parte la acest proiect si sa contribui la dezvoltarea si expansiunea lui.
Last edited by Karum on 21 Jan 2019, 22:27, edited 3 times in total.
User avatar
LuciaNNN.
Posts: 4
Joined: 19 Jan 2019, 23:45

Nume joc: LuciaNNN
Timp jucat: 60 min.
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: 3-4 ore in functie de timp.
Varsta: 21.
De ce vreau sa fiu Helper: Pentru inceput imi vreau sa primesc helper-ul pentru a ajuta jucatorii de pe server, in timp poate voi avansa de la helper la GM sau anything, de asemenea, daca nu se poate helper, as dori sa intru in echipa de pe forum, sau chiar pe site pentru a crea un nou design la website sau pentru a aduce updateuri regulate si interesante.
User avatar
SOOOO
Posts: 4
Joined: 20 Jan 2019, 00:30
Location: Tokyo
Contact:

Nume joc: SOOOO
Timp jucat: 28860
Cate ore/zi pot sa stau online pe joc: 6-7 ore daca nu mai mult
Varsta: 21
De ce vreau sa fiu Helper: Joc de o zi aproape doua pe server si vad ca o mare parte din helperi nu isi fac treaba prea bine, asa ca as vrea sa dau o mana de ajutor staffului si playerilor. Plus ca serverul arata bine cu updateurile constante asa ca vreau sa ajut cat mai bine/mult posibil
Ah
I can't stop mocking myself
I can't stop being desperate
I can't stop hurting myself
I can't do even simple things
I can't do anything
Yes, I bet, I am a miracle of this world
I am sooo happpy, blessing to this world
Locked