cerere unban

Locked
User avatar
tolltarto989
Posts: 3
Joined: 02 Feb 2021, 22:13

Numele caracterelor blocate:Tiho ; VasileTompa
Solicit următoarele argumente/dovezi din partea echipei de joc: nu am idee dece am luat ban , ma joc de 2 saptamani si nu imi aduc aminte sa fii facut ceva nelegiure
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 365
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

#1 Este interzis negoţul sau intenţia de negoţ a itemelor, yang-ului si a conturilor din joc pe bani reali [psf/bancar/coduri reîncãrcare/paypal etc.] sau pe giftcard/iteme CS/RP LoL, etc.. Se vor bloca conturile respectivului, permanent. Odatã ce un jucãtor a anunţat cã va vinde sau cumpãra cont/iteme/yang, pe bani reali, chiar dacã nu a ajuns pânã în punctul în care sã finalizeze negoţul, se considerã tentativã de negoţ şi se pedepseşte ca atare (menţionat anterior). O simplã discuţie pe aceastã tematicã pe joc, în privat sau pe orice rețea de socializare poate conduce la blocarea conturilor respectivului jucător.

Image
Image
User avatar
tolltarto989
Posts: 3
Joined: 02 Feb 2021, 22:13

nu e contul meu de discord , ba chiar am bagat in joc o anumita suma zilele trecute nu aveam nevoie de dansul ....joc de 2 saptamani....as fi curios dece am luat ban din cauza unui print pe o platforma care nu este detinuta de voi " discord" ....cum imi dovetiti mie ca ala sunt eu ? caci daca nu puteti imi scriu si eu un text cu un cont bilbo baggins pe discord si zic ca eryth vrea sa vanda cont pe euro ....e destul de questionable.... asa sunt tratati si restul donatorilor?merita sa ne jucam ?
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 365
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

Sper ca nu ai stat mult sa inventezi minciunile de mai sus. Probabil ca nu stiai ca iti apare la status pe discord numele caracterului pe care te-ai conectat pe joc.

Image
User avatar
tolltarto989
Posts: 3
Joined: 02 Feb 2021, 22:13

eu vad alt caracter la discord dar marog.... spor celor care se mai joaca ...am bagat bani degeaba
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 365
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

tolltarto989 wrote: 03 Feb 2021, 12:12 eu vad alt caracter la discord dar marog.... spor celor care se mai joaca ...am bagat bani degeaba
Ai facut cerere de unban pentru numele Tiho, in poza se vede numele Tiho pe discord. Despre ce alt caracter vorbesti?
Locked