[Recrutări Helperi] - Alătură-te echipei noastre!

User avatar
jadorTEADOR
Posts: 8
Joined: 13 Aug 2019, 01:43

Nume în joc: Aparciulesei
Prenume: Lucas
Vârstă: 19
Adresă de Discord (obligatoriu)*: LucasEduard#5836
Minute petrecute pe joc: 14 010
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Pot sa stau mai mult de 12 ore .
Scurtă descriere: Sunt un tip carismatic, un introvertit prodigios, am multa rabdare .
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Pentru ca am raspuns la unele intrebari puse de catre jucatori si mi-ar face placere sa o tin tot asa.
Last edited by jadorTEADOR on 13 Aug 2019, 21:52, edited 1 time in total.
User avatar
Hayat0
Posts: 2
Joined: 26 Apr 2019, 14:38
Location: Bremen

Nume în joc: Hayato
Prenume: Ionut
Vârstă: 24
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Hayato#6666
Minute petrecute pe joc: 41k
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): O saptamana stau 10-13 ore pe zi si cealalta saptamana 5-7 ore pe zi minim ( lucrez o saptamana de dimineata si una de seara.)
Scurtă descriere: Sunt calm, linistit, imi place sa comunic cu alte persoane, si imi plac provocarile.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: O singura data. Am luat apararea unei fete si am jignit de fata cu un Helper.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Petrec suficient de mult timp online si consider ca timpul pe care il petrec, se poate fructifica pentru a ajuta si alti jucatori ce au nevoie de ajutor.
Image
User avatar
Dream Official
Posts: 2
Joined: 09 Aug 2019, 12:59
Location: Targoviste

  • Nume în joc:Dream47
    Prenume:George
    Vârstă: Am varsta de 17 ani.
    Adresă de Discord (obligatoriu)*: Dream Official#6747
    Minute petrecute pe joc: Am un total de 6000 pe 2 caractere pe acelasi cont.
    Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Minim 2 ore, maxim 6 ore, cam de la 13:00 pana la 19:00, si de la 23:00 pana la 03:00, totul depinde de programul pe care-l am in fiecare zi.
    Scurtă descriere: Sunt un baiat prietenos, ador sa ajut jucatorii, pe orice joc mi-a placut sa fac parte din Staff si sa am o influenta asupra oricarui server pe care am activat, sunt destul de matur pentru varsta mea, consider eu, insa pot fii si un baiat amuzant si cu spirit de gluma daca e nevoie, depinde de situatie.
    Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu am avut nici o sanctiune.
    De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Pentru ca mi se potrivesc caracteristicile precizate mai sus, cunosc limba engleza la un nivel destul de decent pentru a purta o conversatie cu cineva, imi place sa ajut, sunt activ si nu am avut niciodata ganduri de cearta sau nervi cauzati datorita unui joc
User avatar
angelboss113
Posts: 3
Joined: 10 Aug 2019, 12:23

Nume în joc:AngelGmRo
Prenume:Cristi
Vârstă:17
Adresă de Discord (obligatoriu)*:BombaPvm#5194
Minute petrecute pe joc:8k
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):de la 10 la 14 ore
Scurtă descriere: Imi place sa ajut playeri vreau sa am o influenta asupra serverului si sa tin chatul curat.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu nu am avut.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Am timp foarte mult si as putea ajuta foarte mult pe server.
User avatar
paduraru
Posts: 1
Joined: 16 Aug 2019, 02:35

Nume în joc: Paduraru
Prenume: Costin
Vârstă:21
Adresă de Discord (obligatoriu)*: paduraru#9607
Minute petrecute pe joc: 9618
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): 6-8 ore ( incepand cu orele 20-20:30 pana spre dimineata)
Scurtă descriere: Despre mine, numele meu este Costin, am 21 de ani si sunt un tip prietenos si dispus la lucruri noi. Vorbesc decent limba engleza, sunt sociabil si imi place sa ajut
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Consider ca pot ajuta ceilalti jucatori in dilemele pe care ei le intalnesc, imi place sa ajut oamenii din jur in general. Doresc sa ajut la un viitor bun al serverului, la o buna desfasurare a activitatilor pe server, trebuie pastrat limbajul decent si prietenos pe server.
User avatar
NoNameX21
Posts: 2
Joined: 26 May 2019, 14:24

Nume în joc: NoNameX21
Prenume:Eduard
Vârstă:14
Adresă de Discord (obligatoriu)*: NoNameX21
Minute petrecute pe joc:20,7k
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Minim 8 Ore >Maxim 11 ore
Scurtă descriere: Sunt un tip caterinca cu bun simt si stau pe pc destul de mult in special pe metin. Nu mai am ce zice, mai multe pe metin.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Block-Chat am avut.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Vreau sa ajut playeri cei incepatori. :D
User avatar
AngelGmRo
Posts: 3
Joined: 05 Aug 2019, 00:58

Nume în joc: ZUEZZER
Prenume: Angel
Vârstă: 17
Adresă de Discord (obligatoriu)*: AngelGmRo#3607
Minute petrecute pe joc: 5500
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Minim 1 ora maxim 6-12 variaza Si pot stade la 10 Dimineata pana pe la 12 noaptea
Scurtă descriere: Ma numesc Enache Angel Stefan am 17 ani si imi place acest server foarte mult pentru ca este unul din singurele servere de metin care chiar mi-au placut foarte mult si imi plac !
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Nu ma consider perfect ...
User avatar
Myz
Posts: 5
Joined: 19 Aug 2019, 13:26

Nume în joc: xMyz

Prenume: Alen

Vârstă: 18

Adresă de Discord (obligatoriu)*: Iubita#8587

Minute petrecute pe joc: Am jucat incepand cu luna Februarie, dar nu ma mai aflu in posesia contului meu principal pe care am avut cu mult peste 6k minute. In momentul de fata am mai multe caractere pe care am jucat, cel curent (si pe care voi ramane definitiv) avand 1816 minute. Pe celelalte caractere despre care vorbeam, am 1621 pe un war si 6392 pe un shaman

Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): In momentul de fata, fiind vacanta de vara pot sta aproximativ 13-14 ore zilnic, intre orele 12 (la pranz) - 2 (noaptea) ( voi putea sta minim 4 ore in joc in fiecare zi oricum, iar daca nu este posibil deoarece nu sunt acasa, va voi anunta)
Dupa sfarsirea vacantei de vara, voi putea sta 7-8 ore zilnic (9-12 si 20-24)

Scurtă descriere: Sunt nascut in Japonia, crescut in romania de peste 10 ani. Locuiesc in Bucuresti, pasiunea mea fiind gaming-ul. Am extrem de mult timp liber, timp pe care mi-l petrec online cu prietenii. In ciuda faptului ca stau foarte mult timp pe calculator, mai ies si afara cu prietena (deci in ziua in care nu sunt online, de obicei sunt afara xD)

Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nup, niciodata in apraope 7 luni de jucat pe Rodnia
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Ma consider potrivit pentru gradul de [H] deoarece am extrem de multa rabdare, nu ma enervez foarte usor si am extrem de mult timp liber. De asemenea, doresc sa ajut comunitatea Rodnia prin activitatea mea, raspunzand la cat mai multe intrebari si fiind cat mai util membrilor ai acestei comunitati.
Am uitat sa opresc aragazul
User avatar
123456a
Posts: 3
Joined: 10 Aug 2019, 15:59

Nume în joc:Semper
Prenume:Cristi
Vârstă:20
Adresă de Discord (obligatoriu)*:cristi..popescu#6901
Minute petrecute pe joc:21946
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):intre 4-10h ,depinde de programul saptamanal , de la 09-14 sau 15-24
Scurtă descriere: sunt o persoana sociabila careia ii place sa ajute oamenii
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: pentru ca ii pot ajuta in a lua deciziile corecte asupra acestui joc .
User avatar
Kendar
Posts: 2
Joined: 20 Aug 2019, 18:52
Location: Arad
Contact:

Nume în joc: Hasmorocar
Prenume: Stefan
Vârstă: 20
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Inuyasha#5470
Minute petrecute pe joc:6k
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Luni-Joi 10:00-15:00 - 17:00-21:00
Scurtă descriere: Am experienta de membru staff.. stiu cu ce se mananca, nu ma enervez repede, nu sunt tipul de om ce sponsorizeaza injuraturi/jigniri, am o minte foarte dezvoltata, cunosc limba engleza la perfect, atat in scris cat si in vorbit. si restu mai spun in interviu daca e sa fie ;)
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: trage ti voi concluzia de ce, eu am spus ce calitati am.. daca sunteti in cautare de oameni sa zic de baza, atunci voi dovedi de ce sunt bun.
Image
Locked