[RECRUTARE] Echipă Testeri

User avatar
rev6th
Administrator
Administrator
Posts: 122
Joined: 11 Feb 2019, 13:35
Location: 到处

Dragi jucători,
Având in vedere faptul ca, vor fi din ce in ce mai multe îmbunătățiri aduse server-ului, acesta fiind intr-o continua evoluție, suntem in Căutare de o echipa de testeri, formată din aproximativ 10 pers.

Sunteți considerați potriviți dacă:
- Sunteți disponibili pentru a testa fiecare update (și nu numai) pe serverele beta, atunci când este nevoie.
- Aveți cunoștințe in materie de Metin2 (puteți face diferența dintre funcțional/nefuncțional din mai multe aspecte, cu ușurință)
- Sunteți perfecționiști: Sesizați fiecare detaliu pe care îl considerați nepotrivit rezultatului final dorit, doriți ca totul sa fie așa cum se propune inițial.
- Dispuneți de un timp liber decent (întrucât sa fiți prezenți la o eventuala testare).
- Aveți spirit de echipa și colaborați eficient cu ceilalți.

Dacă îndepliniți condițiile și sunteți dispuși sa ne fiți alături pe acest drum, lasati un reply in acest subiect, după următorul model:
Prenume:
Nume în joc:
Experiența Metin2:
Discord (obligatoriu):
Cât timp puteţi petrece întru testarea bug-urilor pe server? (de menţionat şi intervalul orar):
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe):
Alte cuvinte:


Vă mulțumim.
User avatar
Aziza
Posts: 3
Joined: 18 Apr 2019, 21:06

Prenume: Cristina
Experiența in joc: 7-8 ani
Nume in joc: Aziza
Discord: Cristina#3390
Cât timp puteți petrece intru testarea bug-urilor: 18-23:00(in Weekend pot intra mai devreme)
Considerați ca veți putea îndeplini toate cerințele menționate: DA
Alte cuvinte:
Last edited by Aziza on 09 Jun 2019, 16:34, edited 2 times in total.
User avatar
Loksfac123
Posts: 3
Joined: 09 May 2019, 22:21

Prenume: Calin
Nume în joc: calicali
Experiența Metin2: Aproximativ 10 ani.
Discord (obligatoriu): calicali#8485
Cât timp puteţi petrece întru testarea bug-urilor pe server? (de menţionat şi intervalul orar): Pot intra oricand este nevoie dar as prefera sa intru noaptea de la ora 01:00.
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): DA.
Alte cuvinte: Doresc sa ajung in echipa de testeri, deoarece asa voi putea imbunatati experienta de joc a tuturor jucatorilor, fapt care va determina in final cresterea serverulu <3.
User avatar
Alvrez
Posts: 3
Joined: 09 Jun 2019, 17:02

Prenume: Andrei.
Nume în joc: Alvrez
Experiența Metin2: In jur de 6-7 ani.
Discord (obligatoriu): Alvrez#9158
Cât timp puteţi petrece întru testarea bug-urilor pe server? (de menţionat şi intervalul orar): Pot cam oricand in timpul zilei avand in vedere ca vine vacanta de la licee (sunt a 11 a). Saptamana asta pana miercuri o sa pot de la 15-23, de miercuri pot de la 9:00 la 1:00. Sunt disponibil cam in orice ora.
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): DA.
Alte cuvinte: In legatura cu expierienta de metin2, m-am reapucat dupa 1 an de pauza, asa ca nu sunt chiar inca familiarizat chiar foarte bine dupa pauza aceasta, dar asta nu inseamna ca inca nu stiu si eu chestii de baza din metin, anumite update etc. Stiu si eu sa deosebesc un bug sau un update ce nu functioneaza la capacitatea maxima.
User avatar
Valenntin75
Posts: 1
Joined: 09 Jun 2019, 18:20

Prenume: Vali
Experiența in joc: 8 ani
Nume in joc: iVali
Discord: Vali#1174
Cât timp puteți petrece intru testarea bug-urilor: 16:30-22:30
Considerați ca veți putea îndeplini toate cerințele menționate: DA
User avatar
Ionut19699
Posts: 1
Joined: 09 Jun 2019, 18:42

Prenume: Grigore
Nume în joc: MafiaFTW
Experiența Metin2: Aproximativ 8-9 ani.
Discord (obligatoriu): MafiaFTW#5350
Cât timp puteţi petrece întru testarea bug-urilor pe server? (de menţionat şi intervalul orar): In tot decursul saptamanii, nu am un program anume pentru a specifica un interval de ore, in mare parte toata ziua.Sunt disponibil aproape oricand este nevoie cu mici exceptii cand trebuie sa ies pe afara.
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): DA
Alte cuvinte: -
User avatar
RoyalKnight
Posts: 1
Joined: 09 Jun 2019, 19:16

Prenume: Razvan
Nume în joc: RoyalKnight
Experiența Metin2: 8 ani
Discord (obligatoriu): razvandddddd#5145
Cât timp puteţi petrece întru testarea bug-urilor pe server? (de menţionat şi intervalul orar): 17:00-01:00
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): DA
Alte cuvinte:
User avatar
Schoncs
Posts: 2
Joined: 02 Jun 2019, 23:52
Location: Bucuresti

Prenume: Andrei
Nume în joc: Schoncs
Experiența Metin2: joc temperat de prin 2009
Discord (obligatoriu): Andyq#6523
Cât timp puteţi petrece întru testarea bug-urilor pe server? (de menţionat şi intervalul orar): Am un program destul de stabil, lucrez in perioada 09:00-15:00 L-V, deci putem trage concluzia ca pot aloca timp pentru testarea viitoarelor actualizari doar in cadranul IV (18:00-00:00), iar in weekend am mai mult timp liber.
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Presupun ca da.
Alte cuvinte: Succes
User avatar
Wezzo
Posts: 2
Joined: 22 Apr 2019, 18:04

Prenume: Alex
Nume în joc: Wezzo
Experiența Metin2: 10 ani +
Discord (obligatoriu): WezzoTnT ( Alex ) O_o #9579
Cât timp puteţi petrece întru testarea bug-urilor pe server? (de menţionat şi intervalul orar): Mereu de la ora 22:00 , pana Dimineată ! , Intru-cat , is liber si pot examina fiecare , detaliu , intalnit la testare , si pot mentiona cu exactitate , neclaritătile !
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Normal , altfel nu as dori sa Fiu recrutat ca , tester !
Alte cuvinte: Haidem , cu recrutările !
Wezzo_TNT ă_ă[/u]
User avatar
macanache
Posts: 2
Joined: 10 Jun 2019, 21:28
Location: Iasi

Prenume: Ștefan
Nume în joc: WhyNotBro
Experiența Metin2: 9ani
Discord (obligatoriu): Macanache
Cât timp puteţi petrece întru testarea bug-urilor pe server? (de menţionat şi intervalul orar): 22:00-02:00 , 09:00-11:00
Considerați că veți putea îndeplini toate cerințele menționate? (DA/NU - menționare cerințe): Eu zic ca Da
Alte cuvinte:Astept sa facem treaba
Locked