Cerere Unban

Locked
User avatar
serafimrodnia
Posts: 3
Joined: 23 Jan 2021, 14:22

Numele caracterelor blocate: ozark (cred ca era, stiu id ul contului oricum daca este nevoie)
Solicit următoarele argumente/dovezi din partea echipei de joc: m-am jucat acum 2-3 luni si mi s-a stricat calculatorul in perioada aia si am revenit astazi si am observat ca este blocat contul.

Multumesc anticipat.
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 365
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

Contul cu caracterul Ozark nu este blocat.
User avatar
serafimrodnia
Posts: 3
Joined: 23 Jan 2021, 14:22

am mentionat ca nu mai stiu exact.. ca idee id ul contului e cam asta de pe forum daca vrei sa arunci o privire, cred ca e ozarkn1 sau ceva de genul caracterul, nu mai stiu exact.
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 365
Joined: 14 Jan 2019, 22:48



Ai fost blocat pentru GM Detector.

Sunt 86400 secunde intr-o zi si fix in secunda in care s-a teleportat GM la tine te-a scos.
User avatar
serafimrodnia
Posts: 3
Joined: 23 Jan 2021, 14:22

Jotaro wrote: 23 Jan 2021, 18:50

Ai fost blocat pentru GM Detector.

Sunt 86400 secunde intr-o zi si fix in secunda in care s-a teleportat GM la tine te-a scos.
Iti inteleg punctul de vedere si mi se pare corect ce spui, nu neg dar daca o privesti din punctul meu de vedere e altfel, luam inainte 3-4 bluescreen uri pe ora pana a zis hardul meu stop de tot.
N-am jucat in viata mea cu mizeria aia de m2bob, desi scos din context asa de observa, poti sa te uiti si la login uri ca ma logam si delogam de 100 de ori, daca in continuare ai impresia ca eram cu cheat-uri d-alea, iti cer respectous o a 2-a sansa si sa urmaresti contul 24/7 ca nu or sa existe actiuni ilegale pe el, de nici un fel.
Multumesc anticipat.
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 365
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

Dupa verificari mai amanuntite in pc am concluzionat ca nu a folosit nici un program interzis.
Cont deblocat.
T/C
Locked