[SONDAJ]Skill Color

Doriti sa eliminam sistemul de schimbare culoare skill?

Da
46
44%
Nu
53
51%
Imi este indiferent
5
5%
 
Total votes: 104
User avatar
Caporalu
Posts: 7
Joined: 11 Oct 2019, 20:19

Chiar daca am dat PRO la sondaj, nu cred ca afecteaza asa mult CULORILE. In momentul adaugarii acestui sistem, skill-urile s-au modificat (sunt mult mai mari). Cred ca daca skill-urile o sa revina la marimea normala, nu o sa mai fie atat de mult lag si nu o sa mai deranjeze pe nimeni acest sistem.
Image
User avatar
Fishy
Posts: 1
Joined: 23 Mar 2020, 19:52

Categoric nu , cui nu ii place optiunea de a-si schimba culorile asta este fix problema lui , poate sa nu o foloseasca , dar daca tu nu ai cumva VIP pe caracter si nu poti folosi optiunea nu incerca sa ii dai riviu prost de ciuda ca tu nu ai skiluri colorate , parerea mea.
Farmeaza MD si iti cumperi cufar VIP , care este destul de ieftin
User avatar
dariann99
Posts: 1
Joined: 13 Mar 2020, 17:47

Este un sistem frumos , chiar nu vad de ce ar trebui scos , cine nu vrea sa-l foloseasca si nu il folseasca.
User avatar
Zena
Posts: 1
Joined: 25 Mar 2020, 18:27

Eu nu cred ca lagul este cauzat de culorile diferite, ci de faptul ca acum stam mai mult buffati, cu skill-uri on.(Armura vrajita, Teama, Aura,bla bla) :)
De ce cred asta? chiar alaltaieri o samanca a dat buff la toti cei din CH1 blue mp1 si era un lag infernal. Alaltaieri, cand culorile erau cele normale.
User avatar
Nibbles
Posts: 1
Joined: 25 Jan 2019, 22:35

Sper sa le scoateti. Am vip pe 3 conturi, deci pot sa profit de culori, ca sa nu spuna lumea ca sufera cei ce nu au vip. Dar pe server e un haos complet acum. Map1 o samanca da buff roz la toata lumea si jumate mapa e roz... nu vreau sa ma gandesc ce se intampla la batai generale, trebuie reduse culorile din setarile monitorului sau? Nu cred ca lumea joaca metin ca sa aiba skill-ul de culoare verde sau mai stiu eu ce... Hai sa facem ca acest server sa ramana unul matur si serios, nu ceva server 4fun.
User avatar
utoqe
Posts: 12
Joined: 02 Feb 2020, 02:39

Nibbles wrote: 25 Mar 2020, 18:37 Sper sa le scoateti. Am vip pe 3 conturi, deci pot sa profit de culori, ca sa nu spuna lumea ca sufera cei ce nu au vip. Dar pe server e un haos complet acum. Map1 o samanca da buff roz la toata lumea si jumate mapa e roz... nu vreau sa ma gandesc ce se intampla la batai generale, trebuie reduse culorile din setarile monitorului sau? Nu cred ca lumea joaca metin ca sa aiba skill-ul de culoare verde sau mai stiu eu ce... Hai sa facem ca acest server sa ramana unul matur si serios, nu ceva server 4fun.
Daca o iei asa.. atunci poti spune si ca daca o samanca da buff la toata lumea.. toti sunt albastrii atunci... bai voi sunteti chiar prosti cu teoriile astea ca ''nu-mi place ca-i verde/rosu/galben/mortii mei''... BAI SE SCHIMBA CULOAREA BAGAMIAS ***************************de obsedati terminati comunisti infecti. Daca nu aveti in 2020 pc sa va duca niste culori pe un joc de 1gb.... sunteti codasii societatii, cu ideologii fixiste... mai dava dreq de saracii!
User avatar
Destiny
Administrator
Administrator
Posts: 922
Joined: 14 Jan 2019, 01:12
Location: Neversea
Contact:

Voturile au fost date, subiect va fi inchis si de asemenea vom aduce imbunatatiri sistemului in ceea ce priveste tactica jucatorilor PVP.
Blessed by the Heavens!
Locked