[SONDAJ]Skill Color

Doriti sa eliminam sistemul de schimbare culoare skill?

Da
46
44%
Nu
53
51%
Imi este indiferent
5
5%
 
Total votes: 104
User avatar
Destiny
Administrator
Administrator
Posts: 924
Joined: 14 Jan 2019, 01:12
Location: Neversea
Contact:

Image
Voi fi scurt deoarece titlul le spune pe toate, lasati o parere in acest topic pentru a va argumenta votul oferit in cazul in care doriti sau nu sa ramana sistemul de schimbare a culorilor pe skill-uri.La urmatoarea mentenanta vom pune in aplicare acest lucru in functie de voturile stranse in sondaj.
Blessed by the Heavens!
User avatar
weszty
Posts: 3
Joined: 22 Nov 2019, 18:43

Nu
User avatar
utoqe
Posts: 12
Joined: 02 Feb 2020, 02:39

Eu nu inteleg acest sondaj... care vrea sa ramana la fel... sa dea reset la culoare.. si o are exact cum era inainte..
User avatar
weszty
Posts: 3
Joined: 22 Nov 2019, 18:43

macar la ninja sa lasati :(((
Ba deci asta e ceva unic si la lume ii place, la cine nu-i place sa ramana cu culorile vechi
User avatar
FreeStyle
Posts: 15
Joined: 25 Jan 2019, 16:34
Location: Iasi

Nu scoateti, cui nu-i convine sa nu cumpere, nu e nimeni obligat. Poti de asemenea sa dezactivezi skills din optiuni
User avatar
Dyspocho
Posts: 1
Joined: 24 Mar 2020, 23:06

nu sa nu ramana
User avatar
WuShang
Posts: 2
Joined: 22 Nov 2019, 18:36

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
User avatar
andrei.
Posts: 2
Joined: 01 Mar 2020, 00:20
Location: Galaţi
Contact:

văd aici multe persoane care nu știți la ce se referă... nu are cum să lase doar pentru X și Y înțelegeți? că se provoacă lag.

"cine nu vrea nu cumpără" înainte să scrii mesajul ăsta ai gândit? lag-ul se creează că suntem mulţi pe server cu VIP şi logic că se creează un lag, o să se ajungă să ai lag pe metin2...

dacă era un server pvp cu 100-200 on era o idee bună asta cu culorile, dar rodnia2 este un server pvm populat şi are mulţi playeri on logic că se face lag...

Exemple:
"Nu scoateti, cui nu-i convine sa nu cumpere, nu e nimeni obligat. Poti de asemenea sa dezactivezi skills din optiuni" mda, ce spuneam...
"Ba deci asta e ceva unic si la lume ii place, la cine nu-i place sa ramana cu culorile vechi"

dacă merg pe logica voastră, asta ar însemna ca ăia cu vip să stea cu culori prin map1, iar ăia fără vip să stea cu culori default + să aibe lag?... după tine ce e mai bine? nişte culori care fac lag şi pierzi câţiva playeri sau să scoatem culorile şi să rămână playerii?
contact
discord: andrei.#9927
skype: kappa.adi
graphic designer of rodnia2.net
User avatar
utoqe
Posts: 12
Joined: 02 Feb 2020, 02:39

Eu cred ca astea care au dat da .. nu au inteles sondajul =))))),ca e prea misto sa se scoata... nu inteleg cine ar vota da...+ ca lagg-ul nu e creat din cauza asta... culorile se schimba... nu se adauga =))) nu? In loc sa fie albastru cu alb (pe aura sabiei de exemplu).. o sa fie rosu/alb cu rosu/albastru .. etc .. nu asta provoaca lagg.
Last edited by utoqe on 24 Mar 2020, 23:18, edited 1 time in total.
User avatar
Tommy
Posts: 8
Joined: 19 Jan 2020, 22:19

Daca va place sa va duceti pe servere pokemon, care comentati sa ramana aceasta optiune sunteti 90% farmeri, cand participati la generale, 15v15, sau 1v1 atunci sa comentati. Lag ul in map1 a crescut, si mai sunt multi care au spus acelasi lucru.
Am ajuns sa facem curcubeu in map1. Sper sa se scoata cat mai urgent.
Image
Locked