Server Rollback

Locked
User avatar
Destiny
Administrator
Administrator
Posts: 922
Joined: 14 Jan 2019, 01:12
Location: Neversea
Contact:

Aveti la dispozitie 24 de ore pentru postarea si recuperarea in prealabil a obiectelor pierdute, in caz de frauda riscati blocarea permanenta a contului sau conturilor in cauza !
Cei care au donat sau care au cumparat ceva de pe item-shop in intervalul acesta au primit MD-urile inapoi deci nu mai completati itemele respective ca PIERDERI.
NEGOTURILE FACUTE NU SE RESTITUIE

Dear players,

Due to the maintenance on 20.11.2019 the database was no longer functioning properly and did not save the data properly in it, due to this a rollback was created at the maintenance of today until 20.11.2019.
The problem was fixed, but although we have automatic backup daily, the data in it was not saved. We know, it sounds scary, right?

What will we do to make things right?
- First of all, we will try to return the items, because we still have the logs, the problem is that there are many players and this process will take a few days.
- Second, until Sunday we will run GIVEAWAYS and EVENTS to further reward you for the wasted time.

Please be patient, because we will deal with each one of you, try to be calm and not put pressure on us, because we will do our best to solve the whole problem.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



Dragi jucători,

Din cauza mentenanţei de pe data 20.11.2019 baza de date nu mai funcţiona corect şi nu a salvat datele corespunzător în ea, datorită acestui lucru s-a creat un rollback la mentenanţa de astăzi până pe 20.11.2019.
Problema a fost remediată, dar deşi avem backup automat zilnic, nu s-au salvate datele în el. Ştim, sună îngozitor, nu?

Ce vom face pentru a îndrepta lucrurile?
- În primul rând, vom încerca să redăm itemele înapoi, deoarece încă avem logurile, problema este că sunt foarte mulţi jucători şi acest proces va dura câteva zile.
- În al doilea rând, până duminică vom face un maraton de GIVEAWAY-uri şi EVENIMENTE pentru a vă răsplăti în plus pentru timpul pierdut.

Vă rugăm, să aveţi răbdare, căci ne vom ocupa de fiecare, încercaţi să fiţi calmi şi să nu puneţi presiune pe noi, căci vom face tot posibilul să remediem în totalitate problema.
Blessed by the Heavens!
User avatar
marinsabin1999
Posts: 2
Joined: 19 Nov 2019, 01:04

Nume felicity warrior
Dispărut : cercei master vanator +9
40 bucata smarald 1 md
Sigiliu commander
500kkk cash
----------------------------Editat de Jotaro-------------------------

Pe cercei ai dat 2b, bani pe care inca ii ai iar restul au fost recuperate.
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
User avatar
Wake
Posts: 6
Joined: 03 Nov 2019, 20:41

Mi-sa dat colieru master vanator la 2.45bastoane, acuma il am inapoi, am cumparat o freza perso cu 2.5b am dat-o cu 4b si acuma nu mai am banii, am cumparat o bratara smarald cu 4.5b parca si acuma nu o mai am, nu stiu sigur doar astea imi aduc aminte, parca am mai vandut cumparat ceva nu stiu sigur, Acuma am tot ce-am avut pe 20, aceleasi iteme, aceiasi bani, am zis ce-mi aduc aminte NAME JOC : Wake
Din pacate nu refacem negoturile si vanzarile.
REZOLVAT
Last edited by Wake on 22 Nov 2019, 22:08, edited 1 time in total.
User avatar
Luthien
Posts: 5
Joined: 29 Jan 2019, 09:31

Salut, cu misiunile de la bp ce se va intampla? Eu de exemplu am farmat de azi noapte pentru cufarele magice si mai aveam de strans 214...acum am 434 de strans din nou! Cum se va proceda????

App daca farmez acum in continuare mi le va lua in calcul si pe acestea stranse!

Daca s-ar dat rollback de ieri dimineata s-ar putea ca misiunea cu cufare Kaom sa nu fie terminata si eu am terminat-o aseara!
Sper sa fie ok toate misiunile!

Nume farmer: B0IERU



Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
Last edited by Luthien on 22 Nov 2019, 18:46, edited 3 times in total.
Image
User avatar
ElSexy
Posts: 2
Joined: 22 Nov 2019, 17:27

Salut! Numele meu este ElSexy, am pierdut cateva cufere Avarius, Kaom, Nerius, cateva embleme de la ei, ori banii. erau pe shop si nu mai stiu daca s-au vandut. Si o bratara master vanator +9 si cerceii care erau +4. Ii facusem eu + acum sunt +0 dinou.
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
User avatar
peNNNk
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2019, 17:33

49 de Potiuni de Vanatoare pe caracterul Famingpink normal era 50 dar am folosit deja 1 :))
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
User avatar
syara123
Posts: 29
Joined: 22 Nov 2019, 17:35

Nume in joc : HellBanana
iteme disparute : Costum HellBanana III

Nume in joc : HellBandana
iteme disparute : Costum HellBandana / Frizura HellBandana
REZOLVAT
User avatar
Lorena
Posts: 3
Joined: 03 Nov 2019, 11:00
Location: unde e si Petru
Contact:

Lorrena :azi dimineata am schimbat numele in Loraine dar nici banii nici tinctura nu mai am, coiful ultima evolutie il aveam +6 scutul hydra+9 si colier smarald +9 toate full, cureaua era +1
iLorena :cufere, multe cufere si niste up uri, coinuri ptr md uri si chestii d astea. Mai aveam si niste chestii in shop, o freza si nu mai stiu ce exact, dar nu mai sunt aici, nici banii...😶
Verifica Depozitul item shop
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
Last edited by Lorena on 22 Nov 2019, 18:29, edited 3 times in total.
Image
User avatar
ImJH
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2019, 17:28

Numele caracterului este : ImJH.

Nu are rost sa postez ce-mi lipseste, din cate am vazut pe discord, Kwen a zis ca verifica pe toata lumea ce si cum.
Asa ca va las doar numele.
Verifica Depozitul item shop.
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
User avatar
Petrisor
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2019, 17:38

Nume: Leusteanu.
Iteme pierdute:
Scut war,ninja,sura,saman evoluat+9 full bns war.
Colier,cercei suflet sigilat si papuci zefir pentru:
-war vs war I
-War vs war II
-war vs ninja I
-war vs ninja II
-war vs saman I
-war vs saman II (aici nu aveam papuci zefir,erau qulini pe alt cont,urma sa-i dau. Numele acelui caracter este Buffuletzu)
Aripa malivore,cristal malivore.


Verifica Depozitul item shop.
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
Last edited by Petrisor on 23 Nov 2019, 16:53, edited 14 times in total.
Locked