Server Rollback

Locked
User avatar
rauldaina
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2019, 18:14

Nume :BlooddSky
Disparut. Colier .bratara.cercei master din afaceri de pe alt metin.Lance site.Seturi de 1vs1 colier.cercei.bratara.papuci.Aripi toxic slayer.Perso war MTC avea emblema audi .De la IsNeBuN.O emblema kaom..am cumparat 15k ancient parca..Dupa contul InnocetGirl mi-a disparut.o aripa Malivore lacrima Malivore. +Upppuri farmate ieri toate seara.
Verifica Depozitul item shop.
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
User avatar
flasflas18
Posts: 4
Joined: 22 Nov 2019, 18:14

Buna ziua!
Nume : CrimsonAngel - Razboinic
Disparut : 3x Lingou Baston (1.000.000.000.000) , Piatra anti-sura+5 , Piatra anti-ninja+5 , Piatra anti-razboinic+5 , Pet Dragonette atac 14.1 skilluri 20 war , 20 sura , 20 ninja . 2400 Ancient coins , Yang nu mai retin exact cat. Mai multe , sincer nu le retin ,



Nume : Zodd - Sura
Disparut : Lama Beta + 9 (Sabia beta pt sura ) Full Pietre anti rase (sura , ninja , war) +5 , Armura Beta +9(Sura) Pietre (vit , anti sageti , corporal ) +5 , Scutul Zeului Mistic +9 perfect bns sura , Scutul Zeului Razboinic +9 bns perfect sura , Caracterul avea lvl 99 , acum are 75 la loc. Talisman pvp IV , Yang , nu stiu suma exacta.

Multumesc Echipei , o zi buna!
Pentru primul caracter, toate itemele mentionate mai sus au fost cumparate cu YANG pe care INCA IL AI in inventar, iar alea 3 bastoane nu ti-au disparut pentru ca in zilele astea tu nu ai primit nici un ban si ai retras doar 54kkk din offline shop. Iar pe al doilea caracter la fel ai scris din nou aceleasi 3 pietre si nu inteleg de ce tinand cont de faptul ca tu le-ai mutat de pe un cont pe altul, te asteptai sa primesti cate 2 din fiecare sau cum? Iar restul itemelor le-ai cumparat tot de pe crimsonangel si le-ai mutat pe Zodd iar Yang-ul de la ele inca il ai pentru ca nici pe acest caracter nu ai vandut nimic.
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
User avatar
NarutoOwO
Posts: 24
Joined: 15 Mar 2019, 23:08
Location: Bucuresti

Nume CrazySasuke
Dispărut : 2 embleme Kaom
5 md si 300 cufere magice
Potiunea Protejării de la battel pass
Verifica Depozitul item shop
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
Last edited by NarutoOwO on 22 Nov 2019, 19:07, edited 1 time in total.
[youtube]https://youtu.be/S-wSOdZPKhk[/youtube]
User avatar
AlkatroN
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2019, 18:30

Nume : AlkatroN
Dispărut : cercei master vânător+9 , pe care ii cumpărasem din shop 2B și cv și upuri pe care nu le mai știu lipsa dacă le găsiți va mulțumesc , upuri din shop in valoare de 1b c am așa cv care mi se cumpăraseră !
Verifica Depozitul item shop.
REZOLVAT
Last edited by AlkatroN on 22 Nov 2019, 20:15, edited 2 times in total.
User avatar
Laviniu
Posts: 3
Joined: 04 Nov 2019, 19:57

Nume: TiTanGFX

Iteme: Armură beta,talisman pvp III ,peste 150 pietre driade(nu mai ştiu sigur numărul)+iteme de upgrade.

Verifica Depozitul item shop.
REZOLVAT
Last edited by Laviniu on 22 Nov 2019, 18:51, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Myz
Posts: 5
Joined: 19 Aug 2019, 13:26

Bob97
Nume farmer (de pe care a pierdut niste iteme): farmbob21 si bob21

Talisman pvp IV
Armura dominus sura +9
Sabie dominus sura +9
bratara/colifer/cercei suflet sigilat
Scuturi anti rase +9
Sabie aegis +9 58 PGM
Verifica Depozitul item shop
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
Am uitat sa opresc aragazul
User avatar
cristi23
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2019, 18:30

nume joc Stanis obiecte pierdute Armura domnius+9 ninja arc domnius +9 coif zeu asasin+9 de ninja si bani 1.5b
upg aripa malivore runa hydra runa razador emblema avarius
Nu ai avut nici un coif zeu asasin. Ai mintit.
REZOLVAT
Last edited by cristi23 on 22 Nov 2019, 18:45, edited 1 time in total.
User avatar
rRei
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2019, 18:21

nume:rRei
3b,5 insotitori 4 set iar unu` universal,,pumnal toxic player in loc de sabie,armura dominus ninja+9 in loc de dominus warrior+9,2 pumnale dominus+9,lance aegis+9 pm 59 sefi,metin

REZOLVAT partial
Last edited by rRei on 23 Nov 2019, 14:15, edited 3 times in total.
User avatar
Kha
Posts: 5
Joined: 01 Sep 2019, 21:52

Nume caracter: GhZ
Iteme Pierdute:Reborn 3, armura +9 de level 108, arma level 108+9, aproape 300kkk, lazi nerius si avarius, lance aegis+9, sabie aegis+9
- a pierdut multe iteme importante dar nu isi mai aminteste exact tot.
Verifica Depozitul item shop.
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
User avatar
medele
Posts: 1
Joined: 22 Nov 2019, 17:09

Nume : MeDeLe
Iteme pierdute ... foarte multe talismane yang lingouri cufere ... md`uri , va rog frumos vreau doar ce mi sa luat si sa pot sa ma joc :(

ITEME LIPSA : Talisman PvP evo 4 , Talisman PvM evo 4 , 6k Ancient Coin , 800-900kkk , sabie Aegis +9 cu 57 pgm (full PvM) , Reborn (R2) , 170-200 lingouri , Cufar Posedat 50 x, Cufar Aegisx50x , Cufarul Rubinelor x50 , Cufarul Magic 250-300x , Cufar intunericului 400x , Lovitura Patrunzatoare ( 15 zile ) Lovitura Critica ( 15 zile ) , Apararea Zeului Dragon (15 zile ) Viata Zeului Dragon ( 15 zile ) Inteligenta Dragonului ( 15 zile ) Atacul Zeului Dragon (15 zile ) Potiune ROSIE , VERDE , ALBASTRA , ALBA , GALBENA SI ROZ ( PERMANENT ) , imi lipsesc circa 7-8 MD`uri de pe site si nu mai stiu cate Tichete pentru Spin, Bratara Master Vanator +1 ( full PvM) , Costum de la Chen Vesmant Bantuit (F) 2000 pv , 20 vs all (PvM) 80 atack . Iertare ca va spun dar nu mai stiu exact cate TIchet echipament aveam ... ca vroiam sa imi fac Colieru Master Vanator , deci consider ca aveam 200 sa spunem 150x Tichete Echipament , Tichet echipament Avansat aveam 10 x buc Pantofi de Zefir ( PvM) evo 3 Sabia Amurgului (sabia care dai reborn 3 ) ... Cam atat va rog dati-mi ce imi este necesar de farm nu cer nimic mai mult vreau itemele inapoi si daca am gresit cu cateva CUFERE ca aveam in plus sau in minus 10 bucati nu stiu exact Stiu ca mi-am facut curatenie prin chestii si retin cam ce nu mai am ... bratara master vanator nu mai stiu cat avea pe plus ... am zis +1 dar poate sa fie +2+3+4 nu mai stiu cat era.... Aveam mai multe arma de war , sura si un arc de ninja pe shop de acelea nu mai spun nimic ....uppuri foarte multe dar le fac eu ... de bani nu mai stiu nimic am scris circa 800-900 dar cred ca dupa ce am terminat farmul inainte de update aveam vro 1,4.-1,5 B. Multumesc Mult

Verifica Depozitul item shop.
Pentru nelamuriri contact JotaroKujo#1949 pe discord
REZOLVAT
Last edited by medele on 23 Nov 2019, 10:00, edited 3 times in total.
Locked