[RO] Recrutări Helperi

Moderators: Game Developer, Game Master, Super Game Master

Locked
crazyfeel

07 Apr 2020, 01:13

Nume în joc: Andytsu ;
Prenume: Andy ;
Vârstă: 20 ;
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Crazyfeel#8002 ;
Minute petrecute pe joc: 19000+ ;
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Minim 6 maxim 12. De pe la 12 cand ma trezesc pana la 12-1 noaptea cu mici pauze ;
Scurtă descriere: Student la Computer Science, deci engleza nu reprezinta o problema , masinist inrait, si un try-hard gamer din 2007 de cand am net :) ;
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Am avut un caracter blocat 7 zile pentru o acuzatie de script de autopick-up ;
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Am apelat la helperi de nenumarate ori si imi place ideea, data trecuta cand s'au facut recrutari nu consideram ca eram pregatit dar acum ma simt gata. Imi place sa ma implic in tot ceea ce fac , sa gasesc solutii si sa interactionez cu jucatorii.
Last edited by crazyfeel on 12 Apr 2020, 02:43, edited 2 times in total.
Image
Maiestre94

07 Apr 2020, 01:53

Nume in Joc: p1Ticot
Prenume:daniel
Varsta:26
Adresa de Discord(obligatoriu) :MaIeStRe#8536
Minute petrecute pe Joc: Caracteru pvp 28417 iar pe Farmer 21260 care vreau sa il aplic ca H
Cate ore poti sta pe joc(minim-maxim+de la cat la cat): Programul Meu este relaxat:pot sta de Dimineata de la 9-10 pana Seara spre dimineata 3-4
Scurta Descriere: Ma consider o persoana deschisa .Intelegator, am rabdare in orce lucru,nu imi place sa mint sau sa fur ,pt ca stiu ca si jucatorul munceste cum muncesc si eu , am simtu umorului, perfect nu sunt !
Ati avut antecedente pe joc ?(Block-chat/ban)Daca da,Detaliati: Nu
De ce te consideri potrivit/a pentru gradul de (H) Pentru ca primesc foarte multe mesaje de la jucatori si ma intreaba multe chesti legate de joc, imi place sa ii ajut cu toate detalile, pe alti chiar si cu itm, Imi place acest server, este diferit de toate sv, Sunt activ la tot ce se petrece, imi exprim si eu opinia despre anumit puncturi de vedere
costy4you2020

07 Apr 2020, 10:21

Nume în joc: Fearless
Prenume:Constantin
Vârstă: 24 ani
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Fearless#0616
Minute petrecute pe joc: 10 k + pe pvp/ 15 + farm
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): 6 dimineata ora uk-2 ziua ora uk
Scurtă descriere: Imi place sa ma joc . de gasca , glumet , stiu cei aia o caterinca dar si cand sa fiu serios
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Imi place sa ajut pe cei lalti . am ajutat tot timpul cand a fost nevoie. consider ca as putea da idei foarte bune pentru imbunatatirea game-play .Stiu sa testez buguri si ma implic foarte mult
andrei.
Designer
Designer

07 Apr 2020, 12:57

Nume în joc: rhhneasy

Prenume: Daniel.

Vârstă: 16 ani mă îndrept către 17.

Adresă de Discord (obligatoriu)*: andrei.#9927

Minute petrecute pe joc: 12.728

Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Pot să activez pe server cam toată ziua ore de la orele 11:30 până seara când mă duc la culcare asta ar fi până la 1-2 noaptea.

Scurtă descriere: Sunt o persoană simplă. Îmi place să le spun lucrurilor pe față și îmi place să fiu tratat cu aceeași monedă, iar oamenii care mint pe gratis sunt primii de care mă lipsesc. Eu voi fi mereu acolo ca să ascult pe cineva la nevoie și să dau un sfat, dar este alegerea lor ca îl iau în considerare sau nu, căci fiecare are dreptul la viața lui personală, la opinii și alegerile personale stau numai în mâinile lor. Atitudinea mea poate fi ușor interpretată cu nepăsarea, dar defapt îmi pasă de cei din jur, dar în același timp îmi pasă și de mine încât să știu când este cazul să mă retrag și să nu îmi consum energia. De obicei mă consum, o dată, de două ori, dar la un moment dat prefer să iau distanță. .

Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu, n-am avut antecedente pe joc.

De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Mă consider potrivit pentru gradul de [H] pentru că sunt o persoană foarte activă, serioasă, respectuoasă şi care îi place să lucreze în echipă. Expierienţa mea pentru asemenea funcţie este una foarte mare nu o să-mi fie greu să am asemenea funcţie.
contact
discord: andrei.#9927
graphic designer of rodnia2.net
qRazvan

07 Apr 2020, 14:36

edit.
Last edited by qRazvan on 20 Apr 2020, 00:25, edited 3 times in total.
lLiviu

07 Apr 2020, 21:28

Nume în joc: Liviiuu
Prenume: Liviu
Vârstă: 23
Adresă de Discord (obligatoriu)*: Liviu9#7980
Minute petrecute pe joc: 13k
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): 5-6 ore de la 18-1
Scurtă descriere: Sunt o fire sociabila , calma , glumeata si mereu cu zambetul pe buze , vorbesc limba engleza la un nivel mediu pot spune ,
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu am avut antecedente .
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Sunt dornic sa ajut jucatorii cu informatii , pentru ca stim cu toti cat de frustrant este sa te trezesti pe un metin nou , despre care nu ai prea multe informatii. In concluzie , consider ca as putea da o mana de ajutor in aceasta minunata comunitate.
Last edited by lLiviu on 25 Apr 2020, 15:38, edited 1 time in total.
Bakachan

08 Apr 2020, 02:19

Nume în joc: MotansuBaka
Prenume: Alexandru
Vârstă: 18
Adresă de Discord (alexleuca#3815)*:
Minute petrecute pe joc: cont principal 14k minute si pe farmer 13k
Câte ore poţi sta pe joc (De la 13:00 pana la 15:00 si de la 17:00 pana la 01:00):
Scurtă descriere: Sunt o persoana deschisa milioasa intr.un fel si imi place sa ajut playeri si da imi dau seama majoritatea ce dau de aplicare aici spun ca le place sa ajute playeri si majoritatea au o descriere monotona in genul asta care se aseamana cu restu am 18 ani imi place mult sa joc metin m.am apucat de server in timp ce eram la spital am gasit in server un tratament oricat de dubios ar suna
sufar de o boala ce e incurabila dar incerc sa trec peste am cunoscut pe joc multe persoane cu un carcater de respectat m.am apucat la inceput de server pentru a juca cu un prieten nu credeam ca acest server o sa ma atraga atat de mult joc si acm foarte mult am incercat dupa un timp cand m.am atasat practic de server sa ii bat pe cei ce ma amenintau cu ,, o sa te tin cerc cat te joci tu '' am luat decizia dupa un timp sa ma dezvolt mai mult pe server si atunci am inceput sa ii bat pe cei ce ma amenintau la inceput si ma tineau in cerc
da poate este o poveste amuzanta insa apreciez mult munca acestui server incat am inceput sa am joc chiar foarte mult dupa cum am zis am cunoscut persoane cu un carcater minunat cum ar fi : [H]Edw6rd , SEXUALITY cu care am deschis niste subiecte interesante si chiar despre viata
chiar daca metin 2 este doar un joc aici poti cunoaste diferite persoane si poate sa te calmeze in clipele de depresie cand vrei sa faci ceva nepotrivit parca mai bine intri pe metin si.ti bubui creierii cu unu ca te injura ca l.ai omorat decat sa iti faci o prostie singur si sa iti pierzi viata fac parte din breasla OldStars
imi cer scuze pentru aceasta descriere luna
Cu multa stima Motanasul Baka ( Alexandru leuca )
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Da am avut un mute la inceput cand voiam sa fac negot intre servere nu stiam prima data 100% regurile pentru ca uitasem foarte mult din vina bolii pe care o am dar totusi am fost advertizat de un Gm si multumesc pentru advertizare <3
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Nu pot considera neaparat ca.s potrivit pana la urma asta decide staful
eu doar incerc sa devin ceva pentru acesta comunitate si o sa incerc sa ajut cu sfaturi multi playeri am invatat o mare parte din piata acestui server si am ajutat playeri si in rolul meu de player simplu fie ca am fost rasplatit fie ca nu
oricum aici decizia dupa cum am zis e clar decizia staff ....
apreciez munca si efortul depus pentru acest server si pace si multa dragoste familiior voastre
si inca un lucru va rog sa va bucurati de viata... e trist cand pierdeti momente
si nu bagati persoanele in seama cele ce spunca daca stai pe calculator nu ai viata daca asta e pasiunea ta dezvolta si poti cunoaste persoane si prin intermediul unui joc cum am spus cu multa dragoste
BAKA CHAN ( :3 )
kfawox011

08 Apr 2020, 16:16

Nume în joc: 3DShadow / 3DShadoww
Prenume:Vlad
Vârstă: 21
Adresă de Discord (obligatoriu)*: kfa#8588
Minute petrecute pe joc: 13.333 + 5066 ( pe contul secundar )
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): zilnic 10-14 sunt activ si pe timp de zi si in special noaptea
Scurtă descriere: Sunt un tip sociabil si ambitios, si voi incerca pe cat posibil sa ajut in dezvoltarea server-ului pentru a creea un joc cat mai placut.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Deoarece cum am spus mai sus sunt un tip ambitios si nu imi place cand cineva incearca sa pacaleasca jocul. Sunt un foarte activ ( in aproape 3 saptamani 13.000+ minute pe principal ) , si imi place sa ajut server-ul. Imi doresc sa obtin gradul de Helper deoarece stau foarte mult timp in Valea Rodniei si apar foarte multi '' curajosi '' care incearca sa profite de cat posibil de slaba supraveghere de acolo deoarece nu pot intra foarte multi Helperi aoclo.
https://www.youtube.com/watch?v=S-_scQ2gP88
Acesta este unul dintre curajosii care au fost prinsi aproximativ dupa 3-4 zile in care tot il urmaream. Filmarea este facuta de pe contul unui prieten
Multumesc !
Mult succes tuturor participantilor.
cismigiul2000

08 Apr 2020, 17:08

Nume în joc: Contactu0
Prenume:Adrian
Vârstă:19
Adresă de Discord (obligatoriu)*:UnGugustiuc#3307
Minute petrecute pe joc:15100
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât):Pot sta pe joc minim 8 ore , maxim 14 ore . De la ora 11:00 pana la ora 03:00.
Scurtă descriere:Ma numesc Adrian, sunt student, locuiesc in Constanta, sunt o persoana comunicativa si cu simtul umorului, imi place sa ofer ajutor ori de cate ori imi sta in putiinta. De asemenea, sunt o persoana pacifista, care nu raspunde la provocari si aplaneaza conflictele. Metin joc de aproximativ 9 ani de zile, timp in care am mai avut si pauze.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi:Nu
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?:Deoarece petrec foarte mult timp pe metin in aceasta perioada , pot sa ajut si sa indrumez jucatorii noi veniti pe server , imi place sa raportez bug-urile gasite pe server , cat si jucatorii care joaca necinstit.
[H]Boarder
Helper
Helper

08 Apr 2020, 19:28

Nume în joc: Boarder
Prenume: Andrei
Vârstă: 21
Adresă de Discord (obligatoriu)*:Enescu Andrei#0851
Minute petrecute pe joc: am 2 caractere, pe Boarder am 1851 minute ( ninja pvp ) iar pe Halloween am 16743 minute
Câte ore poţi sta pe joc (minim-maxim + de la cât la cât): Pot sta undeva la minim 6 si maxim 10 ore activ. Incepand cu 10 dimineata.
Scurtă descriere:
Numele meu este Enescu Andrei, sunt din Bucuresti, facultatea ASE, FABBV, anul 2. Stau in Bucuresti, lucrez mult pe calculator cu diferite probleme de bursa, de aceea si stau mult pe joc. Cunosc atat Engleza ( avand examenul cambridge luat ) cat si Franceza la nevoie.
Aţi avut antecedente pe joc? (Block-chat/Ban) Dacă da, detaliaţi: Nu am avut niciodata, pe niciun server, niciun antecedent.
De ce te consideri potrivit/ă pentru gradul de [H]?: Ma consider potrivit pentru gradul de Helper deoarece joc metin de peste 6 ani, sunt activ pe server, am ajutat pana acum chiar foarta multe lume pe server, cu informatii legate de drop-uri dar si de bonusuri. Imi place server-ul, mi se par absolut geniale event-urile ce nu te lasa sa te plictisesti. Am luat pana acum legatura cu multi dintre [H] de pe server, mi-au facut un mic instructaj, mi-a placut ce mi-au zis asa ca am spus: De ce, nu? Chiar as vrea sa fac parte din staff.
Voie buna, Andrei
Multumesc.
Locked