Cerere UnBan

Locked
User avatar
uberwesiungG1
Posts: 5
Joined: 20 May 2021, 23:47

Numele caracterelor blocate: uberwesiungG1
Solicit următoarele argumente/dovezi din partea echipei de joc: Nu solicit nimic, doar doresc a-2-a sansa.

-Rog in primul rand Echipa Rodniei si in acelasi timp cerundumi Mi si Mi de scuze pentru ce am facut,sa-mi acorde a-2-a sansa eu fiind la prima abatere cu asa ceva, vreau in al-2-lea rand sa-mi cer din nou sute de mi de scuze pentru ce am facut Echipei Rodnia si in special lui Jotaru&Destiny.
-Mam lasat influentat de persoane care vroiau sa-mi faca rau ulterior, tine sa zic ca acest server este viata mea si nu ma pot, lasa va rog frumos sa-mi acordati inca o sansa.
-Printr-o a-2-a sansa nu vreau sa zic debanarea contului pur si simpu, doresc sa-mi ispasesc totusi pedeapsa intrun termen de timp ales de Echipa Rodnia si in acelasi timp sa-mi fie distrus Efectul de pe Costum care este in cauza.
Fac Apel la bunatate si la omenia de care au dat dovada Jotaru si Destiny in aceste 6 luni petrecute de mine pe sv, va rog frumos acordatimi inca o sansa nu o sa mai dezamagesc si nu o sa se mai repete, de curand am luat si Regulamentu la Cunostinta acum sunt la curent cu tot regulamentul clar nu voi mai incalca niciodata nici o regula.Cam atat am vrut sa specific inca odata imi pare rau si imi cer scuze, Ramaneti sanatosi si va doresc o zi frumoasa la toata lumea.

Multumesc anticipat !
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 363
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

#15. Încercarea de a fruda staff-ul, prin raportarea unor probleme întâmpinate FALSE, pentru a intra în posesia unor bunuri. (Va conduce la blocarea permanentã a conturilor). - Ban permanent
T/C
Locked